PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 10 września 2023 r.

podw krzyza2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Św. będziemy odprawiać tego dnia o godz. 7.00 i 18.30.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Po wakacjach wznowiliśmy działanie chóru parafialnego „Cantus Firmus". Próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00 w sali w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przyłączenia się do chóru.

"Akademia pod Aniołkami" - punkt opieki dziennej dla dzieci (od roku do 3 lat), mieszczący się w Ożarowie Maz. przy ul. Partyzantów 4 - prowadzi rekrutację na nowy rok szkolny. Szczegółowe informacje na stronie podaniolkami.pl oraz na plakacie przy wyjściu z kościoła. 

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na akcję krwiodawstwa. Odbędzie się ona w najbliższy czwartek, 14 września w godz. 9.00-13.00 przed budynkiem starostwa powiatowego w Ożarowie Maz.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama