PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 09 lipca 2023 r.

benedict4Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W naszej wspólnocie seminaryjnej przebywa obecnie kandydat na pallotyna pochodzący z Uzbekistanu. Na imię ma Vladimir. Dużo rozumie po polsku i sporo mówi, jednak szukamy dla niego możliwości doszkalania się w języku. Może jest ktoś, kto ma choć trochę doświadczenia w nauczaniu polskiego i chciałby wolontaryjnie poprowadzić dla niego trochę zajęć. Jeśli jest ktoś chętny, to prosimy o kontakt w zakrystii bądź na furcie.

Na szlak pątniczy wyruszy wkrótce 312 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy zwłaszcza do pielgrzymowania w akademickich „Siedemnastkach" prowadzonych od lat przez pallotynów. Trwają już internetowe zapisy do grup na stronie 17-ka.org.pl.

W czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Ksawery Jan Wardacki, kawaler z par. Dobrego Pasterza w Warszawie i Michalina Anna Grzywacz, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama