PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 11 grudnia 2022 r.

trz niedz adwRozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je dla nas ks. Mariusz Zakrzewski SAC, nasz były wikariusz posługujący obecnie w Kielcach na Karczówce. Dziś nauki rekolekcyjne na każdej Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.30. Dodatkowo w poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na konferencję dla małżonków i rodziców. We wtorek nauka rekolekcyjna dla dzieci w ramach rorat o 16.30. Okazja do spowiedzi we wszystkie dni pół godziny przed Mszą Św., oraz we wtorek podczas wieczornej adoracji.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek, czwarek i sobotę o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piatek, 16 grudnia o godz. 19.30 w kościele.

W przyszłą niedzielę, 18 grudnia, o godz. 16.30, Seminarium zaprasza na koncert Wojciecha Bardowskiego pt. „Bożonarodzeniowe spotkania z kulturą". Koncert odbędzie się w auli pod kościołem. Repertuar stanowić będą pieśni religijne i świeckie, polskie i zagraniczne. Serdecznie zapraszamy.

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na zorganizowanie ferii zimowych dla dzieci z pallotyńskiego ośrodka „Przyszłość dla Ukrainy". Na ten cel zebraliśmy w naszej parafii 3.230 PLN.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Szkoła Podstawowa nr 1 wspólnie z Rodzicami zapraszają na VI Rodzinny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się dziś w godzinach 12.00-16.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. W programie: stoiska z ozdobami świątecznymi, loteria fantowa, występy dzieci, świąteczne smakołyki i wiele innych atrakcji.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd zimowy dla dzieci na Karczówkę w Kielcach w dniach 12-18 lutego. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.

Po świętach chcemy rozpocząć wizytę kolędową. Ze względu na to, że coraz więcej osób sprowadza się do naszej parafii, w tym roku kolęda będzie się odbywać „na zapisy". Osoby, które chciałyby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską prosimy, by zgłosiły do nas taki zamiar. Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie, mailowo (dane kontaktowe są na stronie internetowej parafii) bądź też wypełniając kartkę ze zgłoszeniem (kartki są dostępne w furcie seminarium). Zgłoszenia przyjmujemy do 23 grudnia. Porządek kolędy podamy po świętach.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama