PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 04 grudnia 2022 r.

niepokalana4Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek i sobotę o godz. 7.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Spotkanie grupy biblijnej odbędzie się dziś o godz. 14.30 w sali wykładowej nr. 5. Prowadzący spotkanie - ks. Michał Siennicki SAC - będzie oczekiwał na chętnych przy furcie.

Zgodnie z zapowiedzią ks. Rektora po Mszach Św. można dziś złożyć ofiary na zorganizowanie ferii zimowych dla dzieci z pallotyńskiego ośrodka „Przyszłość dla Ukrainy".

W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 18.30 i dodatkowo o godz. 12.00. Po wieczornej Mszy zapraszamy na Akatyst o Najświętszej Maryi Pannie.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Mariusz Zakrzewski SAC, nasz były wikariusz posługujący obecnie w Kielcach na Karczówce. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach Św. Dalszy program rekolekcji podamy wkrótce.

Miara na stroje pierwszokomunijne będzie pobierana w sobotę, 10 grudnia w godz. 16.00 – 18.00 w sali w tzw. „łączniku" (wejście bramą od ul. Kierbedzia). Szczegóły zostaną przesłane w dzienniku elektronicznym.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim wraz ze Stowarzyszeniem Historycznym Wirtualne Muzeum Ożarów Mazowiecki serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy regionalnej pt. „Spacer dawną Poznańską" w siedzibie Biblioteki przy ul. Szkolnej 2 w najbliższy wtorek 6 grudnia o godzinie 18.00. Wystawa została objęta Patronatem Honorowym Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego Pana Pawła Kanclerza.

Szkoła Podstawowa nr 1 wspólnie z Rodzicami zapraszają na VI Rodzinny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 11 grudnia w godzinach 12.00-16.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. W programie: stoiska z ozdobami światecznymi, loteria fantowa, występy dzieci, świateczne smakołyki i wiele innych atrakcji.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama