PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 27 listopada 2022 r.

noeRozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu we poniedziałek i piątek o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy do kościoła na "Godzinę Świętą" - wynagradzającą adorację od 23.00 do północy.
Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci od 16.00, dla dorosłych od 18.00. Prosimy zgłaszać chorych, do których księża mają się udać z Komunią Św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Kandydatom do bierzmowania przypominamy, że termin składania deklaracji upływa 1 grudnia.
Rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania rozpoczną się w najbliższy piątek o godz. 17.20 na terenie seminarium w tzw. „łączniku" (wejście zieloną bramą od ul. Kierbedzia).

W najbliższą sobotę po wieczornej Mszy Św. wystąpi międzynarodowy chór „Choir In Action" (Chór w Akcji). Chór jest inicjatywą zrzeszającą ludzi z 16 krajów. Serdecznie zapraszamy!

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama