PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 06 listopada 2022 r.

krzewgorejacy2Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i poprowadzenie balu Wszystkich Świętych, który odbył się w ubiegły poniedziałek. Dziękujemy również za wykonanie i zamontowanie nowej tablicy na nekrologi przy bramie cmentarza.

W imieniu ks. Maksima Bolandza SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na budowę Sanktuarium Świętości Życia ks. Maksim zebrał 4.453 PLN.

W piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.30. Tego dnia w Archidiecezji Warszawskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Ks. kard. Kazimierz Nycz udzielił stosownej dyspensy. Korzystający z dyspensy mają ofiarować dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego.

Po dłuższej przerwie wznawia spotkania Szkoła Słowa Bożego. Najbliższe spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę, 13 listopada o godz. 16.00 w sali wykładowej w budynku seminarium. Prowadzący – ks. Michał Siennicki SAC – będzie oczekiwał na chętnych przy furcie.

Za zmarłych polecanych w wypominkach pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w zakrystii lub w furcie seminarium.

Jeśli są jeszcze jakieś osoby, które chciałyby wziąć udział w przygotowaniu do bierzmowania prosimy, by jak najszybciej zgłosiły się do ks. wikarego bądź proboszcza (dotyczy to osób po szkole podstawowej).


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama