PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 30 października 2022 r.

wszyscyswieci10Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Maksim Bolandz SAC – neoprezbiter posługujący obecnie w pallotyńskiej parafii w Łodzi. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na budowę powstającego tam Sanktuarium Świętości Życia.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Ostatnie październikowe nabożeństwo różańcowe odprawimy jutro o godz. 18.00.

Zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on jutro, 31 października. Rozpoczęcie o godz. 18.30 Mszą Św. w kościele.

We wtorek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00). Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00, na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po Mszy Św. odbędzie się procesja i modlitwa za zmarłych.

W środę obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na Msze Św. zapraszamy do kościoła o godz. 7.00 (z jutrznią za zmarłych), 12.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy by telefonicznie bądź mailowo zgłaszać chorych, do których w piątek mamy przyjść z Komunią Św. Dzieci zapraszamy w piątek na Mszę Św. o 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Za zmarłych polecanych w wypominkach pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w zakrystii lub w furcie seminarium.

Wkrótce rozpocznie się przygotowanie do bierzmowania. Gdyby jeszcze ktoś się zdecydował na udział w przygotowaniu prosimy, by jak najbardziej zgłosił się do ks. wikarego bądź proboszcza (dotyczy to osób po szkole podstawowej).


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama