PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 23 października 2022 r.

faryz i celnikZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania odbywają się w kościele w środy o godz. 19.45. Gorąco zapraszamy! Jest to wielka szansa, by odnowić i umocnić swoją relację z Bogiem.

Odbyło się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Gdyby jeszcze ktoś się zdecydował na udział w przygotowaniu prosimy, by jak najbardziej zgłosił się do ks. wikarego bądź proboszcza (dotyczy to osób po szkole podstawowej).

W zeszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego zebraliśmy 3.250 PLN. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w następny poniedziałek, 31 października o godz. 18.30.

Zachęcamy, by zapoznać się z apelem policji mówiącym o tym, jak ustrzec się przed oszustwem metodą „na wnuczka" bądź „na policjanta". Tekst apelu jest wywieszony w gablocie.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Maksim Bolandz SAC – neporezbiter posługujący obecnie w naszej parafii w Łodzi. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na budowę powstającego tam Sanktuarium Świętości Życia.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama