PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 16 października 2022 r.

dzienpapieski12Zapraszamy dziś na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece bądź lampiony.

Z racji Dnia Papieskiego po Mszach Świętych prowadzona jest dziś zbiórka ofiar na wsparcie podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w najbliższy poniedziałek, 17 października o godz. 19.15 w kościele. Przygotowanie obejmie zasadniczo kandydatów z klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej.

W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania odbywają się w kościele w środy o godz. 19.45. Gorąco zapraszamy! Jest to wielka szansa, by odnowić i umocnić swoją relację z Bogiem.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama