PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 18 września 2022 r.

swmateusz2Zapraszamy dziś wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 19 września o godz. 19.15 w kościele.

Organizowany jest wyjazd do Częstochowy na spotkanie mężczyzn, tzw. „Oblężenie Jasnej Góry". Spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 września. Program dostępny jest na stronie oblezenie.pl. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama