PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 11 września 2022 r.

synmarnZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania biblijne w ramach grupy Mężczyźni św Józefa. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 15 września od godz. 20.30 w domu parafialnym. Zapraszamy każdego mężczyznę, który chce poznawać Boże Słowo.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama