PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 14 sierpnia 2022 r.

wniebowziecie8Zapraszamy dziś wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Jutro obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny. Msze Św. będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

W Sanktuarium w Ożarowie Maz. jutro o godz. 12.00 będzie odprawiona Msza Św. za Ojczyznę a po niej na boisku przy kościele odbędzie się pokaz musztry konnej i wladania bronią białą w wykonaniu Szwodronu Honorowego 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. Płk. Jana Kozietulskiego. Zobacz plakat >>>

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele będzie głosił ks. Jarosław Olszewski – pallotyn pracujący w Żytomierzu na Ukrainie. Po Mszach będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszej parafii.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Emil Skalski, kawaler z par. tutejszej i Justyna Domańska, panna z par. tutejszej
2. Kamil Karol Foremnik, kawaler z par. tutejszej i Anna Maria Skowrońska, panna z par. Objawienia Pańskiego w Bliznem
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama