PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 24 lipca 2022 r.

ma ma la1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30; na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornaej Mszy Św.

6 sierpnia wyrusza na szlak pątniczy 311 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania w pallotyńskich grupach „Siedemnastkach". Szczególnie zapraszamy do grupy „Białej", której przewodnikiem jest ks. Sebastian Rolka – nasz wikariusz. Zapisy już trwają poprzez formularz na stronie www.17-tka.org.pl.

Jutro przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. porannej i wieczornej. Serdecznie zapraszamy!

W piątek wspominamy w liturgii świętych: Martę, Marię i Łazarza – przyjaciół Pana Jezusa.

Dziś po Mszach Św. wolontariusze fundacji "Bożydar" zbierają ofiary na ciężko poparzoną Zuzi – oparzenie III stopnia, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz nóg. Zuzia potrzebuje co pół roku zakupu kombinezonu pooparzeniowego oraz wymaga stałej rehabilitacji.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Stanisław Maciej Janikowski z par. tutejszej i Dagmara Katarzyna z d. Pawłowska z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama