PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 10 października 2021 r.

dzienpapieski8Msza Św. dla dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy będą poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

Dziś z racji XXI Dnia Papieskiego odbędzie się zbiórka ofiar na stypendia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 16.30.
W sobotę, 16 października podczas Mszy Św. o godz. 11.30 ks. bp Jacek Jezierski – ordynariusz elbląski udzieli święceń diakonatu sześciu pallotyńskim alumnom.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Po Mszach Św. zbierane są dziś podpisy pod listem do ks. Kardynała o zgodę na dalsze odprawianie w naszej parafii Mszy Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Prosimy, by podpisywały się przede wszystkim osoby, które już uczestniczyły w tych Mszach bądź deklarują swoje uczestnictwo.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian oraz osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama