PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 12 września 2021 r.

swrcDziś w związku z beatyfikacją nie będzie w kościele Mszy Św. o godz. 12.00. Zachęcamy do oglądania transmisji Mszy beatyfikacyjnej. Dla chętnych będzie możliwość wspólnego oglądania na Scenie Ołtarzew. Kwadrans po zakończeniu Mszy beatyfikacyjnej w kościele odprawimy Mszę Św. dla tych, którzy oglądali transmisję, a chcieliby realnie uczestniczyć we Mszy i przyjąć Komunię Św.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W poniedziałek, 13 września o godz. 19.00 na Scenie Ołtarzew odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie" (Zobacz zwiastun filmu). Mamy kilka zaproszeń na seans. Są one do odebrania w furcie seminarium.

Mężczyźni św. Józefa wznawiają czwartkowe biblijne w domu parafialnym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 września o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy.

Organizowany jest wyjazd do Częstochowy na spotkanie mężczyzn pt. „Oblężenie Jasnej Góry". Spotkanie odbędzie się 18 września br. Program dostępny jest na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Koszt wyjazdu to cena pakietu uczestnika (17 PLN) i zwrot za paliwo.

Zapraszamy na cykl spotkań dla małżeństw pt.: „Szczęśliwe małżeństwo". Są to warsztaty, które pomagają współmałżonkom budować piękną i trwałą relację, odkrywać zasady dobrego dialogu małżeńskiego, komunikacji, oraz pomagają zakochać się w sobie na nowo! Prowadzone w ciekawy sposób przez małżeństwa o różnym stażu. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki w kościele o godz. 19.30. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 27.09. Warsztaty poprowadzi Wspólnota "Przyjaciele Oblubieńca". Obowiązują zapisy: przez stronę internetową www.przyjacieleoblubieńca.pl lub po każdej Mszy Św. w zakrystii. Ze względu na formę warsztatową ilość miejsc jest ograniczona.

Do nabycia jest dzisiaj bardzo ciekawa i pouczająca gra planszowa o kard. Stefanie Wyszyńskim. Gra przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Można przy niej bardzo owocnie spędzić czas w rodzinie. Cena 130 zł.

Organizowany jest wyjazd do sanktuarium w Świętej Wodzie na czuwanie „24 godziny Męki Pańskiej". Czuwanie odbędzie się w dniach 14-15 września. Szczegóły i kontakt do organizatorów (512461689) dostępne są na plaktach.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama