PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 05 września 2021 r.

narodzenienmp2Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będziemy odprawiać tego dnia o godz. 7.00 i 18.30.

Zbiórka lektorów odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.00 w domu parafialnym. Spotkanie dla ministrantów i tych, którzy chcieliby dołączyć do ich grona odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

W najbliższą sobotę w ramach przygotowania do beatyfikacji kard. S. Wyszyńskiego i m. Róży Czackiej wieczorną Mszę Św. odprawi i wygłosi kazanie ks. prof. Waldemar Chrostowski. Tego dnia na Scenie Ołtarzew o godz. 19.30 wystawiony będzie program słowno-muzyczny w oparciu o myśli kard. Wyszyńskiego pt. „Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce".

W przyszłą niedzielę w związku z beatyfikacją nie będzie w kościele Mszy Św. o godz. 12.00. Zachęcamy do oglądania transmisji Mszy beatyfikacyjnej. Dla chętnych będzie możliwość wspólnego oglądania na Scenie Ołtarzew. Kwadrans po zakończeniu Mszy beatyfikacyjnej w kościele odprawimy Mszę Św. dla tych, którzy oglądali transmisję, a chcieliby realnie uczestniczyć we Mszy i przyjąć Komunię Św.

W poniedziałek po beatyfikacji, 13 września o godz. 19.00 na Scenie Ołtarzew odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie". (Zobacz zwiastun) Mamy do rozdysponowania pewną ilość zaproszeń na seans. Są one do odebrania w furcie seminarium.

Mężczyźni św. Józefa wznawiają czwartkowe spotkania biblijne w domu parafialnym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 września o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy.

Organizujemy wyjazd do Częstochowy na spotkanie mężczyzn pt. „Oblężenie Jasnej Góry". Spotkanie odbędzie się 18 września br. Program dostępny jest na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Koszt wyjazdu to cena pakietu uczestnika (17 PLN) i zwrot za paliwo.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.

Na prośbę władz samorządowych przypominamy, że spis powszechny trwa do końca września. Dla tych, którzy nie dopełnili jeszcze obowiązku spisu uruchomione są mobilne punkty spisowe: w budynku DK „Uśmiech" (poniedziałki i wtorki 9.00-15.30), w filii Domu Kultury w Józefowie (środy 10.30-17.30) i w Centrum Inicjatyw Społecznych (piątki 9.00-15.30). Nie trzeba się umawiać na spotkanie. Wystarczy mieć PESEL swój i domowników. (Zobacz na stronie Urzędu Miasta)


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama