PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 29 sierpnia 2021 r.

jezus i dzieciZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.

Scena Ołtarzew zaprasza na ostatni wakacyjny seans filmowy. Projekcja odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00.

W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza Św. dla uczniów i nauczycieli będzie odprawiona w środę o godz. 8.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by chorych, do których księża mają się udać z komunią św. zgłaszać telefonicznie. Spowiedź w piątek od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów i tych, którzy chcieliby dołączyć do ich grona odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Przypominamy, że nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.

Harcerze prowadzą zbiórkę używanej odzieży pod hasłem "Szafowanie dla Nikosia" na rzecz Nikodema Wasilewskiego, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Przekazać można: odzież, obuwie, maskotki, poszwy, kołdry, poduszki, koce, firany, zasłony, obrusy, torby, plecaki. Przekazywane rzeczy muszą być czyste i zapakowane w worki lub kartony. Nie będą przyjmowane rzeczy, które nie nadają się do utylizacji. Harcerze odbierają wyżej wymienione rzeczy jeszcze dziś przed każdą Mszą Św. przed kościołem.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama