PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 25 lipca 2021 r.

ma ma laPoświęcenie pojazdów odbędzie się dziś po każdej Mszy Św.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że trwają zapisy na Warszawską Pieszą Pielgrzymkę Akademickich Grup Sedemnastych. Zapisać się można poprzez stronę internetową www.17-ka.org.pl.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.

Scena Ołtarzew zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Dzieci zapraszamy w najbliższy wtorek na godz. 11.00, dorosłych w piątek na 19.15.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Włodzimierz Osica z Sekretariatu ds. Misji. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na wsparcie misji pallotyńskich.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mariusz Łukaszewicz, kawaler z par. Św Krzyża w Łomży i Iwona Oknińska, panna z par. tutejszej
2. Jarosław Sebastian Jaszowski, rozwiedziony po związku cywilnym z par. Niepokalanego Serca NMP w Łochowie i Aleksandra Konarzewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama