PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 04 lipca 2021 r.

jezus w synagodze3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

6 sierpnia br. po raz 310 wyruszy na szlak pątniczy Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademicki Grup 17tych na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Zaszczep się miłością do Eucharystii". Zachęcamy do udziału. Ruszyły już zapisy na stronie internetowej www.17-ka.org.pl.

W czasie miesięcy wakacyjnych w dni powszednie wieczorna spowiedź odbywa się od 18.00 do 18.30 (czyli przed Mszą wieczorną). Rano spowiedź podczas Mszy o godz. 7.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Adam Lemański i Natalia z d. Miaskiewicz, po ślubie cywilnym, z par. tutejszej
2. Marcin Robert Kowalski i Katarzyna Krystyna z d. Socha, po ślubie cywilnym, z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama