PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 27 czerwca 2021 r.

piotripawel4Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. będziemy sprawować w kościele o godz. 7.00 i 18.30.

6 sierpnia br. po raz 310 wyruszy na szlak pątniczy Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademicki Grup 17tych na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Zaszczep się miłością do Eucharystii". Zachęcamy do udziału. Szczegóły i zapisy na pielgrzymkę na stronie internetowej www.17-ka.org.pl.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź w piątek od godz. 18.00. Prosimy, by zgłaszać telefonicznie lub mailowo chorych, do których księża mają przynieść w piątek Komunię Św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego przypomina, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 i zachęca mieszkańców do udziału w nim. Ponad 60% mieszkańców gminy jeszcze się nie spisało. Warto spisać się przez internet bądź przekazać informacje rachmistrzowi. Działa również infolinia GUS: 22 279 99 99. Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice bądź opiekunowie prawni. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Mateusz Edward Raczyński, kawaler z par. tutejszej i Kamila Zaleśna, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Adam Lemański i Natalia z d. Miaskiewicz, po ślubie cywilnym, z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama