PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą 20 czerwca 2021 r.

uciszenieburzyTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś zapraszamy na koncert w ramach III Festiwalu Polskiej Muzyki Dawnej. Wystąpi zespół muzyki dawnej „Musarion" i chór „Ab imo pectore". W programie utwory Simona Ferdinanda Lechleitnera. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00. Mini-wykład wprowadzający wygłosi ks. dr Dariusz Smolarek SAC.

W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Św. będziemy sprawować w kościele o godz. 7.00 i 18.30.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w kościele.

Przypominamy, że zgodnie z decyzją biskupów polskich, od dziś zniesione zostają w Polsce dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii wydane na czas pandemii.

6 sierpnia br. po raz 310 wyruszy na szlak pątniczy Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademicki Grup 17tych na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Zaszczep się miłością do Eucharystii". Zachęcamy do udziału. Szczegóły i zapisy na pielgrzymkę na stronie internetowej www.17-ka.org.pl.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Maciej Marcin Gasiński, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Justyna Katarzyna Brzózka, panna z par. tutejszej
2. Mateusz Edward Raczyński, kawaler z par. tutejszej i Kamila Zaleśna, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama