PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 13 czerwca 2021 r.

swantoniTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się podczas procesji w oktawie Bożego Ciała.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert w ramach III Festiwalu Polskiej Muzyki Dawnej. Wystąpi zespół muzyki dawnej „Musarion" i chór „Ab imo pectore". W programie utwory Simona Ferdinanda Lechleitnera. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Maciej Marcin Gasiński, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Justyna Katarzyna Brzózka, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama