PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 20 grudnia 2020 r.

zwiastowanie4Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na ostatnie roraty we wtorek o godz. 16.30. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek i środę o godz. 7.00.

W czwartek nie będzie Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, czytaniu Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamaniu się opłatkiem i wspólnym śpiewaniu kolęd.

Ze względu na limity w kościele pierwszą pasterkę odprawimy 24 grudnia o godz. 22.00 (zachęcamy, by na tę godzinę przyszli ci, którzy wybierają się wraz z dziećmi) a drugą tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00 (zwykle tego dnia nie było Mszy wieczornej, ale w tym roku będzie). W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego oraz dodatkowo o 13.30. Informacje o transmisjach podamy na stronie internetowej.

Jak można usłyszeć, została już zamontowana nowa dmuchawa do organów. Koszt – wraz z montażem i nowym przyłączem elektrycznym – wyniósł 17.500 PLN. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary złożone na ten cel.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas". Są tam również dostępne gry planszowe o Bożym Narodzeniu wraz z opowiadaniami świątecznymi.

W tym roku wizyta duszpasterska nie odbędzie się w zwyczajnej formie. Od nowego roku będziemy zapraszać w konkretne dni mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic na Mszę Św. w ich intencji. Możliwa też będzie wizyta na indywidualne zaproszenie. Harmonogram Mszy Św. za mieszkańców podamy po świętach.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. Przypominamy, że oprócz zwyczajnych godzin spowiedzi można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Wszystkim parafianom, osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy się łączą z nami przez transmisje internetowe życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama