PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 13 grudnia 2020 r.

janchrzciciel16Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je dla nas ks. Marek Dziewiecki – znany specjalista z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień. Nauki rekolekcyjne dziś podczas wszystkich Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00, 17.15 i 18.30.
Dodatkowo w poniedziałek o 19.30 zapraszamy na konferencję dla małżonków a w środę o 19.30 na konferencję dla rodziców i wychowawców.
Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Mszą Św.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w środę, piątek o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. Przypominamy, że oprócz zwyczajnych godzin spowiedzi można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek, 18 grudnia o godz. 19.30 w kościele.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Wszystkim parafianom, osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy się łączą z nami przez transmisje internetowe życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama