PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 06 grudnia 2020 r.

niepokalana2Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w środę, piątek i sobotę o godz. 7.00.

We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane tego dnia o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. Przypominamy, że można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Na leczenie Michała Boguckiego chorego na rdzeniowy zanik mięśni wolontoariusze zebrali w ubiegłą niedzielę 4157,30 PLN. Serdecznie dziękujemy!

Zpalanowana na dziś Msza dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy za jakiś czas.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Marek Dziewiecki – znany specjalista z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień. Nauki rekolekcyjne w przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji podamy za tydzień.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama