PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 29 listopada 2020 r.

adwent5Transmisja Mszy Św. o godz.10.30, 12.00 i 15.00 ("trydencka") na
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Rozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w środę i sobotę o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. Przypominamy, że można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 15.00 w kościele.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci od 16.00, dla dorosłych od 18.00. Chorych, do których księża mają się udać z Komunią Św. prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Po Mszach Św. wolontariusze zbierają datki na leczenie Michała Boguckiego chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zpalanowana na przyszłą niedzielę Msza dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy za jakiś czas.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Andrzej Bartosiak, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Marta Bęza, panna z par. św. Bartłomieja w Rybiu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama