PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla 22 listopada 2020 r.

christusrex4Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata jest patronalnym świętem warszawskiej prowincji pallotynów.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. Przypominamy, że można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek 26 listopada o godz. 20.00 odprawione będzie nabożeństwo inaugurujące w naszej wspólnocie pallotyński rok Sługi Bożego ks. Stanisława Szulmińskiego. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy kandydatów do bierzmowania odbędą się w najbliższy piątek. Osoby z klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej zapraszamy tego dnia do kościoła na Mszę Św. o godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy liturgiczny okres adwentu.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. wolontariusze będą zbierać datki na leczenie Michała Boguckiego chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Andrzej Bartosiak, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Marta Bęza, panna z par. św. Bartłomieja w Rybiu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama