PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 15 listopada 2020 r.

talenty2Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na   https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 45 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 2 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 3 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. Przypominamy, że można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.

Ogłoszenie władz samorządowych:
Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego przypomina, że do końca listopada br. trwa Powszechny Spis Rolny. Rolnicy, którzy do tej pory nie wywiązali się z obowiązku spisowego, mają na to czas tylko końca miesiąca. W tym trudnym czasie, gdy musimy ograniczyć nasze kontakty z innymi, najwygodniej i najbezpieczniej jest spisać się przez Internet. W przypadku pytań i wątpliwości można zadzwonić na infolinię spisową pod numerem 22 279 99 99 lub skontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym – tel. 22 731 32 35 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Udział w spisie rolnym to obowiązek rolników – nie warto odkładać go na ostatnią chwilę.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama