PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Wszystkich Świętych 01 listopada 2020 r.

wszyscyswieci8Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. naszym kościele będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Decyzją władz państowwych cmentarze do jutra włącznie pozostają zamknięte.

Jutro obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. będą w naszym kościele odprawiane od godz. 7.00 do 17.00 co godzinę. Ostatnia Msza będzie o godz. 18.30. Zapraszamy w dogodnym czasie na modlitwę za zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i dobroczyńców.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Wypominki można jeszcze składać w holu kościoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona w piątek o 16.30. Spowiedź dla dzieci od 16.00, dla dorosłych od 18.00. Chorych, do których księża mają się udać z Komunią Św. prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Decyzją Stolicy Apostolskiej w tym roku odpust zupełny za nawiedzenie cmantarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać w dowolne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być od siebie oddzielone. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie archidiecezji warszawskiej.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary ofiary na dmuchawę do organów. Pieniądze na ten cel można wpłacać na konto parafii bądź przekazać nam osobiście.

Według obecnych obostrzeń w naszym kościele może podczas nabożeństw przebywać 95 osób. Prosimy o zachowanie dystansu i przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisje internetowe.

Przypominamy, że można telefonicznie lub mailowo umówić się na spowiedź w kościele bądź w domu parafialnym. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama