PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 11 października 2020 r.

dzienpapieski7Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na stypednia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Przez cały październik zapraszamy codziennie na wspólną modlitwę różańcową. W dni powszednie różaniec odmawiamy o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci na nabożeństwa różańcowe zapraszamy we wtorki i czwartki o 16.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone różańce.

W przyszłą niedzielę odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy zabrać ze sobą świece.

15 października, w czwartek, przypada Dzień Dziecka Utraconego. Duszpasterstwo rodzin zaprasza na Mszę Świętą o godz. 18.30, ze szczególną intencją modlitwy za dzieci zmarłe przed porodem oraz za rodziców, którzy utracili swoje dziecko. Serdecznie zapraszamy i prosimy o przekazanie tej informacji osobom, które przeżywają żałobę i stratę po śmierci dziecka przed porodem.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego przypomina, że wciąż trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych. Możliwości udziału w spisie rolnym jest wiele, a czasu na wypełnienie obowiązku coraz mniej. Ze względu na bezpieczeństwo najlepiej spisać się przez Internet, skorzystać z punktu spisowego w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim, lub zadzwonić na Infolinię Spisową i spisać się podczas rozmowy z rachmistrzem telefonicznym. Z rolnikami, którzy do tej pory nie spisali się samodzielnie może kontaktować się rachmistrz.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego (przynajmniej 2 m.) dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama