PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 04 października 2020 r.

swfranciszekSpotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby podjąć wspólną modlitwę odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Przez cały październik zapraszamy codziennie na wspólną modlitwę różańcową. W dni powszednie różaniec odmawiamy o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci na nabożeństwa różańcowe zapraszamy we wtorki i czwartki o 16.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Po przerwie wznawiamy próby chóru „Cantus firmus". Chętnych zapraszamy poniedziałek, 5 października o godz. 19.00 do domu parafialnego.

W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego prowadzona będzie zbiórka na stypednia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Kard. Kazimierz Nycz wydał w piątek edykt, w którym ogłosił, że Archidiecezja Warszawska zamierza rozpocząć proces beatyfikacyjny s. Wandy Boniszewskiej ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, mistyczki i stygmatyczki. Postulatorem w tej sprawie będzie ks. dr Michał Siennicki SAC z naszej ołtarzewskiej wspólnoty. Metropolita warszawski już teraz zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek dokumenty, pisma lub wiadomości dotyczące s. Wandy Boniszewskiej, aby zechcieli je przekazać do postulatora. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie archidiecezji.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama