PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 27 września 2020 r.

archanolowie3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św. odbędzie się jutro o godz. 19.15 w kościele.

We wtorek podczas Mszy Św. o godz. 11.30 pallotyńscy alumni i bracia złożą swoją konsekrację czasową. Ogarnijmy ich swoją modlitwą, by byli wierni złożonym przyrzeczeniom.

Książka intencji mszalnych na przyszły rok będzie dostępna w furcie seminarium od czwartku, 1 października.

Od czwartku zapraszaym codziennie na modlitwę różańcową. W dni powszednie różaniec będziemy odprawiać o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Dzieci na nabożeństwa różańcowe zapraszamy we wtorki i czwartki o 16.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by zgłaszać osoby, do których księża mają przyjść w piątek z Komunią Św. Dzieci na spowiedź zapraszamy w piątek od godz. 16.00, dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby podjąć wspólną modlitwę odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Po przerwie wznawiamy próby chóru „Cantus firmus". Chętnych zapraszamy w następny poniedziałek, 5 października o godz. 19.00 do domu parafialnego.

Mamy przejściowe kłopoty z organami w kościele. Uszkodzeniu uległ silnik napędzający dmuchawę. Jeszcze nie wiadomo, jaki będzie koszt naprawy, ale może się to wiązać z wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Na ten cel zostaną min. przekazane pieniądze ofiarowane przez rodziców z racji niedawnej I Komunii Św.

W imieniu ks. Romana Rusinka SAC z Pallotyńskiego Sekretariatu ds. Misji dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na cele misyjne ks. Roman zebrał 4.015 PLN.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama