PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 20 września 2020 r.

swmateuszPrzez całą niedzielę kazania głosi ks. Roman Rusinek SAC z Pallotyńskiego Sekretariatu ds. Misji. Po Mszach zbierał będzie ofiary na cele misyjne.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (tych, którzy mają przyjąć ten sakrament w październiku) odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w kościele.

W dniach od 20 do 26 września po raz czwarty odbędzie się „Męskie Oblężenie Jasnej Góry". Przez cały tydzień trwać będą modlitwy w różnych męskich grupach oraz warsztaty dla mężczyzn, realizowane poprzez transmisje internetowe. Warsztaty poprowadzą znani polscy mówcy, a równocześnie świadkowie wiary. W sobotę 26 września odbędzie się „Szturm mężczyzn na Jasną Górę". Tych, którzy nie mogą wziąć udziału osobiście zapraszamy w sobotę o godzinie 17.00 na transmisję wydarzenia do domu parafialnego.
Nasze rodziny potrzebują odpowiedzialnych mężczyzn, żony – mężów, dzieci – ojców. Szczegóły wydarzenia na stronie oblezenie.mezczyzni.net oraz na plakatach i ulotkach dostępnych przy wyjściu z kościoła.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Kamil Gawryszewski, kawaler z par. Narodzenia Pańskiego w Błoniu i Dominika Piotrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama