PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 06 września 2020 r.

mbsiewna1Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

Próby przed uroczystością I Komunii Św. odbędą się w poniedziałek i czwartek o godz. 19.15 w kościele.

W sobotę o godz. 12.00 na cmentarzu wojennym w Ołtarzewie odbędą się doroczne uroczystości upamiętniające bitwę ołtarzewską.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i – jeśli warunki pozwolą – wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do grobu o. Wenantego w dniach 11-13 września. Więcej informacji i zapisy pod numerem 512 461 689.

Na prośbę organizatorów przekazujemy informację o akcji honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w środę, 9 września przed budynkiem starostwa powiatowego w godz. 9.00 – 13.00.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Łukasz Łupiński, kawaler z par. tutejszej i Ewelina Gontarczyk, panna z par. św. Wojciecha w Płochocinie
2. Krzysztof Antoni Laskowski, kawaler z par. tutejszej i Iwona Wielgomas, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama