PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 23 sierpnia 2020 r.

jezus i piotrZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 15.00.

W środę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na pomoc poszkodowanym w wybuchu w Bejrucie. Zebraliśmy na ten cel 3.096 PLN. Pieniądze zostały przekazane przez kurię metropolitalną.

Przypominamy, że w dni powszednie spowiadamy rano od godz. 7.00 i wieczorem, od 18.00. W miesiącach wakacyjnych nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św., dlatego zachęcamy, by przychodzić do spowiedzi odpowiednio wcześniej.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Michał Żmuda, kawaler z par. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach i Monika Zofia Gołębiewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama