PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 02 sierpnia 2020 r.

przemienienie15Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Włodzimierz Osica – pallotyn. Po Mszach zbierał będzie ofiary na dzieła prowadzone przez pallotynów na Ukrainie.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek o godz. 10.00 będzie odprawiona Msza pogrzebowa za śp. ks. Jana Koryckiego SAC – byłego rektora seminarium a później postulatora generalnego, odpowiedzialnego min. za procesy beatyfikacyjne pallotyńskich błogosławionych: Józefa Jankowskiego, Józefa Stanka czy Elżbiety Sanny. Po Mszy doczesne szczątki śp. ks. Jana zostaną złożone w pallotyńskiej kwaterze na naszym cmentarzu.

W czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Osoby, które chciałyby w domu przyjąć Komunię Św. prosimy o zgłaszanie się telefoniczne do ks. Mariusza.

Przypominamy, że w dni powszednie spowiadamy rano od godz. 7.00 i wieczorem, od 18.00. W miesiącach wakacyjnych nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św., dlatego zachęcamy, by przychodzić do spowiedzi odpowiednio wcześniej.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama