PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 26 lipca 2020 r.

perl1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W imieniu ks. Jacka Krzemienia ze wspólnoty „Chleb Życia" dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na potrzeby wspólnoty ks. Jacek zebrał 4.250 PLN.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy tego dnia o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Włodzimierz Osica – pallotyn. Po Mszach zbierał będzie ofiary na dzieła prowadzone przez pallotynów na Ukrainie.

Jeśli ktoś z chorych, których odwiedzam w pierwsze piątki chciałby w najbliższym czasie przyjąć Komunię Św., to proszę o kontakt jeszcze w tym tygodniu. Ks. Mariusz swoich chorych będzie mógł odwiedzić w pierwszy piątek sierpnia – po wcześniejszym kontakcie.

Przypominamy, że w dni powszednie spowiadamy rano od godz. 7.00 i wieczorem, od 18.00. W miesiącach wakacyjnych nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św., dlatego zachęcamy, by przychodzić do spowiedzi odpowiednio wcześniej.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama