PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 25 sierpnia 2024 r.

wieniec2Dziś w naszej parafii rozpoczyna posługę wikariusza ks. Mateusz Wasiński SAC. Otoczmy go naszą modlitwą i życzliwością.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Jutro obchodziny uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.30.

W sobotę, 31 sierpnia odbędą się dożynki gminne. Obchody rozpoczniemy dzięczynną Mszą Św. o godz. 12.00 w naszym kościele. Festyn dożynkowy rozpocznie się o godz. 14.30 na boisku UKS Ołtarzew przy ul. Parkowej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Pamiętajmy o godnym stroju, gdy przychodzimy na liturgię do kościoła.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama