PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 18 sierpnia 2024 r.

kapl parkDziś o godz. 12.00 wraz z Towarzystwem Miłośników Ołtarzewa zapraszamy na Mszę Św. z okazji 85, rocznicy erygowania parafii św. Stanisława Kostki w Ołtarzewie.

Dziś zapraszamy wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Jeszcze raz dziękujemy gorąco ks. Sebastianowi Rolce SAC za cztery lata gorliwej posługi wikariuszowskiej w naszej parafii. Od przyszłej niedzieli posługę wikariusza rozpocznie ks. Mateusz Wasiński SAC. Przyjmijmy go serdecznie i otoczmy naszą modlitwą.

W związku z tzw. „Ustawą Kamilka" w opublikowane zostały standardy ochrony dzieci obowiązujące w archidiecezji a co za tym idzie, również w naszej parafii. Pełny tekst standardów dostępny jest do wglądu w kancelarii parafialnej. Skrócona wersja jest opublikowana na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „kancelaria/ochrona dzieci". W internecie, jak również w gablocie z ogłoszeniami podany jest kontakt do tzw. „osoby zaufanej" do której można zgłaszać wszelkie przypadki naruszenia obowiązujących standardów.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.

Pamiętajmy o godnym stroju, gdy przychodzimy na liturgię do kościoła.

Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Grzegorz Mazur, kawaler z par. Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach i Klaudia Anna Maj, panna pochodząca z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama